Talents for Ukraine
Категорії

Talents for Ukraine

Про нас

Talents for Ukraine – програма грантової підтримки яскравих, креативних й талановитих українців, започаткована KSE Foundation за підтримки міжнародних благодійників у 2022 році
ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА

Талановиті, харизматичні та завзяті люди — це основа для відбудови та подальшого розвитку нашої держави. Саме зараз ми хочемо допомогти розкритися на повну кожному! Бюджет програми складає 1 000 000 доларів. Ми пропонуємо кожному переможцю 5 000 доларів на підтримку, а також залишаємо за собою право визначити розмір підтримки індивідуально.

КОГО ШУКАЄМО

Ми шукаємо людей, які вже зараз впливають або скоро зможуть вплинути на розвиток України чи світу. Якщо Ви прагнете змінити світ навколо, дієте талановито і нестандартно — ми чекаємо на Вашу заявку для участі в програмі «Talents for Ukraine»! 

Бюджет грантової програми "Talents for Ukraine" це щорічно

$1.0 мільйон

2022

запуск програми

Програма "Talents for Ukraine" була створена KSE Foundation за сприяння міжнародних благодійників для підтримки нового покоління лідерів, які можуть мислити нестандартно, є талановитими і креативними, діють яскраво та нетривіально.

2023

переможці KSE 150

Ми отримали близько 3500 заявок і відзначили 150 видатних Українців, створивши KSE 150

2024

фокус на STEM

Ми продовжуємо грантову програму "Talents for Ukraine" і шукаємо людей, які творять зміни в технологіях і науці. Ми плануємо орієнтовно 60% підтримки надати саме талантам, що розвивають напрям STEM в Україні, 40% підтримки спрямувати на підтримку талантів в інших сферах без обмежень.

Склад журі
грантової програми
Подайте свою заявку Для участі у програмі просимо вас* відповісти на кілька питань і долучити мотиваційний лист та коротке відео, щоб показати результат своєї роботи. Ми відкриті до заявок з різноманітних галузей та спеціалізацій, і особливо заохочуємо талантів у галузі науки, технологій, інженерії та математики (STEM). Подайте заявку
Ми шукаємо вас, якщо ви
  1. сповнені творчої енергії
  2. допитливі та винахідливі
  3. маєте унікальний та креативний погляд
  4. втілюєте велику мрію чи ідею
  5. вмієте досягати результату