Talents for Ukraine
Категорії

Теребіленко Катерина

Наука

Докторка хімічних наук, науковиця та викладачка
Facebook
Я щиро вірю, що пройшовши всі етапи трансформації, переживши обстріли, відключення світла і водопостачання, наука в Україні стане кращою.
Не треба підкорятися думці суспільства і не намагатися усім догодити. Життя занадто коротке для того, щоб слідувати чужим мріям.
Найбільше боюся, що мова науки перетвориться на «латину» – вимерлу мову глибоких старців. З кожним роком середній вік науковців стає все більшим, а молодь все рідше обирає для себе наукове майбутнє.
 
Батьки мають дати своїй дитині дві найважливіші речі: здоров'я та освіту
 
Кожна стаття для мене –- це заплутаний гостросюжетний блокбастер, в якому дійові особи – масиви різноманітних даних, які, на перший погляд, не узгоджуються між собою. 
 
Якби мала машину часу, то зустрітися б харків’янином Костянтином Данилевським. Він першим у світі розробив водневий дирижабль з велосипедними педалями, який керовано переміщався, безаварійно злітав та приземлявся. 
Тиша і безлюдність допомагають приймати найскладніші рішення.
 
Неймовірно радію, коли вдається знайти ту золоту ниточку, що пов'язує розрізнені факти між собою і дозволяє виявити нову закономірність або новий важіль впливу на властивості матеріалу. 
 
Мене дратує імітація наукової діяльності, «переливання з пустого в порожнє» у наукових звітах та статтях, «підгонка» експериментальних даних під очікуваний результат. 
Наукова робота потребує максимального залучення і стовідсоткової віддачі.
В житті перемагають ті, хто навчиться перетворювати кожну поразку на корисний досвід і наступну сходинку до своєї мрії. «Good decisions come from experience. Experience comes from making bad decisions», — Mark Twain
Інші переможці цієї категорії
Подайте свою заявку Для участі у програмі просимо вас* відповісти на кілька питань і долучити мотиваційний лист та коротке відео, щоб показати результат своєї роботи. Ми відкриті до заявок з різноманітних галузей та спеціалізацій, і особливо заохочуємо талантів у галузі науки, технологій, інженерії та математики (STEM). Подайте заявку
Ми шукаємо вас, якщо ви
  1. сповнені творчої енергії
  2. допитливі та винахідливі
  3. маєте унікальний та креативний погляд
  4. втілюєте велику мрію чи ідею
  5. вмієте досягати результату